Digiturk Fatura Borç Ödeme ve Sorgulama


Kurum : DIGITURK

Lütfen 10 haneli abone numaranızı giriniz. Digiturk abone numaranız 10 haneden az ise başına 100 veya 10 ekleyerek 10 haneye tamamlayarak sorgulayınız. Ör: 1001111111

Abone No :

Digiturk faturalarınızı FaturaSorgulamaX web sitemizden Kredi Kartı ile online ödeyebilirsiniz.


Digiturk Üye Numaram Nerede Yazıyor?

Faturalarınızı üye numarası ile ödeyebilirsiniz. Üye numarası faturanızda "Üye No" kısmında yazan 10 karakterden oluşan numaradır. Fatura örneği aşağıda yer almaktadır.

Armadaş Fatura Örneği


Yukarıda yer alan Digiturk faturası sorgulama ve ödeme bölümünden 10 haneli abone numaranızı girerek faturalarınızı görüntüleyebilir, kredi kartınız ile online fatura ödemesi yapabilirsiniz. Abone numaranızın karakter sayısı 10 haneden az ise başına 100 veya 10 ekleyerek 10 haneye tamamladıktan sonra sorgulama yapabilirsiniz.

Abone numaranızı telefonunuzdan UYENO yazıp 3555’e kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Faturalar ve diğer konularda Forum bölümümüzden soru sorabilir, bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Digiturk'e kayıtlı cep telefonu numaranızdan "FATURA" yazıp 3555'e SMS gönderdiğiniz zaman son dönem fatura bilgilerinizi ve toplam borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Eğer cep telefonu numaranız sistemde kayıtlı değilse Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak telefon numaranızı kayıt ettirebilirsiniz. Ayrıca "Online İşlemler" bölümündeki “Fatura İşlemleri” menüsünden de fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Digiturk Faturamı Başka Nereden Ödeyebilirim?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Digiturk Fatura Ödeme Noktaları:

Müşteri Hizmetleri: 0 212 473 73 73​ numaralı müşteri hizmetlerinden ödeme yapabilirsiniz.

Digiturk Bayileri ve Teknik Servisleri: Yetkili bayiye veya teknik servise giderek ödeme yapabilirsiniz. Bayi bilgileri: Digiturk Bayileri

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden ve yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet şubelerinden ödeme yapabilir veya otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlem Merkezi: Digiturk internet sitesinde bulunan online işlem merkezine cep telefonunuz ve şifreniz ile giriş yaparak "Fatura İşlemleri" bölümünden ödeme yapabilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.


Digiturk Paketleri: Digiturk paketleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Digiturk Yetkili Fatura Ödeme Noktaları


Konular: Digiturk Fatura Sorgulama, Digiturk Borç sorgulama, Digiturk Fatura Ödeme, Digiturk, Digiturk, Digitürk Kampanyaları, Digiturk Fatura Ödeme Kredi Kartı ile


Yorumlar

  

Merhaba digiturk faturami yabanci herhangi bir visa kart ile odeme yapabilirmiyim.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: