UYDUNET

Türksat tarafından verilen Kablo Tv ve Uydunet internet hizmeti ile ilgili fatura ve borç sorgulama sayflarının bağlantıları:
UyduNet Fatura Ödeme Kablo TV Fatura Ödeme
Kablo TV Fatura Borç Sorgulama ve Fatura Ödeme Kablo TV Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme
     

Uydunet web sitesinden alabileceğiniz hizmetlerin listesi:

Uydunet Kampanyaları

Uydunet Kampanyaları ve tarifeleri ile ilgili bilgiler. Uydunet'in sunmuş olduğu  internet, kablo tv ve teledünya hizmeti ile ilgili kampanyalara ve çeşitli fırsatlar hakkın detaylı bilgi alabilirsiniz.


Uydunet Tarifeleri
Uydunet Tarifeleri hakkında bilgiler. Uydunet'in kablo tv üzerinden verdiği internet tarifeleri sorgulayabilirsiniz. Türksat online işlem merkezi üzerinden tarife ve paket değişikliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Uydunet Abonelik Talebi
Uydunet Abonelik taleplerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


Uydunet Servisleri
Uydunetin sunmuş olduğu güvenlik, antivirüs, statik ip v.b hizmetleri hakkında detaylı bilgiler. Türksat online işlem merkezi ve müşteri hizmetleri aracılığıyla bu hizmetleri talep edebilirsiniz.


Uydunet Müşteri Hizmetleri
444 0126 numaralı Türksat Uydunet müşteri hizmetlerinde yeni abonelik talepleri ve arıza bildirimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Uydunet ile ilgili yardım:

Uydunet Fatura Şikayetleri

Fatura şikayetlerinizle ilgili dilekçenizi, ilinizdeki Türksat İl Müdürlüklerine elden, posta ya da faks yoluyla iletebilirsiniz. Dilekçenizin işleme konabilmesi için dilekçenizde hizmet numaranız, irtibat bilgileriniz (adres), mağduriyet konusu ve talebiniz açık bir şekilde belirtilmeli, ilgili belge/belgelerin fotokopisi eklenmiş olmalıdır.

Uydunet Güvenli İnternet hizmeti


Güvenli internet, kullanıcıları İnternetteki uygunsuz içeriklerden ve zararlı sitelerden koruyan ücretsiz ve kullanımı kolay bir sistemdir. Bilgisayarınıza yazılım yüklemenize gerek yoktur. Size Aile Profili ve Çocuk Profili olmak üzere iki alternatif sunar. İstediğiniz zaman Güvenli İnternet Hizmetini alabilir, istediğiniz zaman profilinizi değiştirebilir, isterseniz bu hizmetten vazgeçebilirsiniz.


Uydunet E-Posta Girişi
Uydunet E-Postalarınızı kontrol edebilirsiniz. Uydunet hizmeti ile birlikte verilen E-posta hizmet kullanıyorsanız yukarıdaki linke tıklayarak e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz.


Uydunet Satış Noktaları
Uydunet abonesi olabileceğiniz satış noktalarının listesi. Uydunet Abonelik noktaları ve Uydunet yetkili teknik servislerinin listesine ulaşabilirsiniz. Arıza durumlarında ilgili firmalardan destek alabilirsiniz.
Kategori: Firmalar

Etiketler: UyduNet, Uydu Net, UyduNet Kampanyaları, UyduNet Tarifeleri, Kablo TV,


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: