Fatura Sorgulama, Turkcell, Avea, Turk Telekom, Adsl
  Ana Sayfa  
  Turkcell Fatura Sorgulama
  Avea Fatura Sorgulama
  TTNET Fatura Sorgulama
  Türk Telekom Fatura
  İSKİ Fatura Sorgulama
  İGDAŞ Fatura Sorgulama
  BEDAŞ Fatura Sorgulama
  AYEDAŞ Fatura Sorgulama
  AESAŞ Fatura Sorgulama
  Su Borcu Sorgulama
  Elektrik Borcu Sorgulama
  Doğalgaz Fatura
  Vergi Borcu Sorgulama
  Araç Vergi Borcu Sorgulama
  Araç Hasar Sorgulama
  Telefon Borç Sorgulama
  Bilinmeyen Numaralar
  Tedaş Borç Sorgulama
  Bağkur Borç Sorgulama
  SGK Sorgulama
  Motorlu Taşıtlar Vergisi
  Vodafone Fatura Sorgulama
  Sınav Sonuçları
  AÖF Sınav Sonuçları
  IMEI Sorgulama
  Fatura Sorgulama
  Firmalar
  Trafik Sorgulamaları
  Posta Kodu Sorgulama
  Kargo Takip
  E-Vergi Levhası Sorgulama
  E-Devlet Kapısı
  Kampanyalar
Fatura Yardımı
Fatura Sorgulama
 
Turkcell TV Plus

Turkcell TV


Turkcell TV Plus Nedir?

Turkcell'in çıkardığı televizyon yayınları izlemenizi sağlayan hizmettir. Turkcell, TV Plus adını verdiği servisiyle farklı cihazlarda internet üzerinden televizyon izletmeye başladı. Turkcell TV'de toplam 42 adet kanal bulunmaktadır. Serviste yayınları durdurup geri sarabiliyorsunuz. turkcelltvplus.com internet adresinden bu yayınları izleyebiliyorsunuz. Servisten Turkcell aboneleri ve Turkcell Superonline aboneleri yararlanabiliyor. Turkcell TV hem mobil cihazlardan, hem de internet aracılığıyla internet tarayıcınız aracılığıyla izlenebiliyor. Sosyal TV özelliği sayesinde aboneler izlediklerini ve yorumlarını arkadaşlarıyla anında paylaşabiliyor. Turkcell TV'de kaçırdığınız diziyi 1 hafta süresince izlemenizde mümkün olmaktadır.

Turkcell TV Plus Giriş ve Abonelik

Turkcell TV Plus'a giriş için Turkcell telefon numaranız ve Süper Şifre'nizi kullanmanız gerekiyor. Süper şifre almak için şifre yazıp 2222'ye mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Süper şifreniz kısa mesaj ile cep telefonunuza iletiliyor. iPhone ve iPad kullanıcıları App Store’dan, Android cihaz kullanıcıları ise Turkcell’in mobil uygulama dükkanı T-Market’ten TVPlus uygulamasını indirebiliyor, servise abone olabiliyorlar. Ayrıca TV yazıp 7777'ye gönderirseniz, uygulamayı cep telefonunuza indirebiliyorsunuz, internet ücreti ödemeden Turkcell TV yayınlarını izleyebiliyorsunuz. Yaza kadar Turkcell abonelerine hizmet veren bu servis daha sonra Turkcell abonesi olmayanlara da hizmet vermeye başlayacak. Turkcell TV Plus web sitesine gitmek için tıklayınız.

Turkcell TV Plus Kanal Listesi

Turkcell TV Plus hizmetinde yeralan kanalların listesi aşağıdadır:

AHABER, ATV, BABY FIRST, BEYAZ TV, BLOOMBERG HT, CARTOON NETWORK, CNBC-E, CNNTURK, FASHION TV, FOX TV, HABERTURK, KANAL24, KANAL7, KANALD, KANALTÜRK, KARADENİZ TV, KRAL TV, MİNİKA, NTV, NTVSPOR, NR1, POWERTURK, SAMANYOLU, SAMANYOLU HABER, SHOW TV, SKYTURK, STAR TV, TJK TV, TRT1, TRT ÇOCUK, TRT HABER, TRT MÜZİK, TRT SPOR, TV8, TURKMAX, YUMURCAK, TNT, WORLD TRAVEL CHANNEL

Turkcell TV Plus Paketleri

Turkcell TV Plus servisinde 4 adet paket seçeneği bulunmaktadır.

Turkcell TV Başlangıç Paketi

TV, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin son bölümlerini ve Filmler’de ‘Paketimden Seyret’ kategorisi altında yer alan filmleri dilediğiniz zaman webten izleyebilirsiniz. Turkcell TV başlangı. paketi 1 Haziran tarihine kadar ücretsiz olarak veriliyor.

Turkcell TV Standart Paket

Webten, cepten ve tabletten; TV, kaçırdığınız da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin son bölümlerini ve Filmler’de ‘Paketimden Seyret’ kategorisi altında yer alan filmleri seyredebiliyorsunuz.

Turkcell TV Sinema Paketi

Standart pakete ek olarak ‘Paketimden Seyret’ bölümünde yer alan yüzlerce filmin izleyebiliyorsunuz. Turkcell Sinema Paketi 200'den fazla film arşivine sahip.

Turkcell TV Lig TV Paketi

Standart pakete ek olarak Süper Final maçlarını mobil cihazlarınızdan Turkcell 3G bağlantısı ile izleyebilirsiniz.

Turkcell TV Plus Kampanyaları

Yeni başlayan Turkcell TV Plus'ta Turkcell Platin ve Gold müşterilerine haftada bir adet film hediye edilmektedir. Yine Gnctrkcll'lilere haftada 1 adet hediye ediliyor. 

Sosyal TV

Facebook ve Twitter’dan yararlanan Turkcell TV Plus aboneleri; cep telefonlarından, tabletlerinden ya da bilgisiyardan film ya da televizyon izlerken aynı ekran üzerinden yorumlarını ya da izlediği yayın bilgisini paylaşabiliyorlar, arkadaşlarının ne izlediğini görebiliyorlar, canlı Twitter akışı üzerinden o anda izlediği program ile ilgili sosyal medyada yapılan tüm yorumlara erişebiliyor, o an en çok neyin izlendiğinden anlık olarak haberdar olabiliyorlar.

 

Turkcell TV web sitesine erişmek için tıklayınız.

 

Turkcell TV ile ilgili daha detaylı bilgiye turkcelltvplus.com internet sitesinden erişebilirsiniz.

Turkcell TV Plus


Kategori: TurkcellYorumlar

mehmet  09.11.2014 18:32:37

Turkcell tv plus nasıl abone ola bilirim?

leyla  26.11.2014 18:16:55

Guzel uygulama.Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 
 
 
REKLAM
 
 
Ana Sayfa | Turkcell | Avea | TTNET | Turk Telekom | Digiturk | İSKİ | İGDAŞ | Ayedaş | Maliye | Vodafone | D-Smart | AÖF | KPSS | PTT | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 Fatura Sorgulama-X. Tüm Hakları Saklıdır.