Turkcell PUK Kodu Sorgulama


Cep telefonu numaranızı ve sim kart numaranızı girerek Turkcell PUK kodunuzu öğrenebilrisiniz. Sorgulama sayfası bağlantsı aşağıdadır.

Turkcell hattınızın PUK kodu bilgisini öğrenmek için tıklayınız.

 

Turkcell Puk bilgisini iki şekilde sorgulayabilirsiniz. Turkcell PUK kodu bilginizi TC kimlik numarası veya Sim kart numaranızı girerek öğrenebilirsiniz.

PUK kodu bilgisini Turkcell online işlem merkezi üzerinden de öğrenebilirsiniz. Turkcell online işlem merkezine Turkcell cep telefonu numaranız ve Turkcell şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Turkcell online işlemlerden PUK bilgisi yanı ısra hattınız ile ilgili bir çok işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ve borç sorgulama işlemler, Turkcell tarife değişikliği işlemleri online işlem merkezi üzerinden yapılabiliyor.

PUK Numaraları ve Kullanımı

PUK1:Cep telefonunuzu açarken kullandığınız 4 haneli şifrenizi (PIN) üç kere yanlış girdiğinizde kartınız bloke olur. 8 haneli PUK1 numaranız ise kartınız bloke olduğu zaman blokeyi kaldırmak için kullanacağınız şifrenizdir.

PUK2:PIN2 koduyla yapılan işlemlerde, PIN2 kodunun hatalı girilmesi sonucunda meydana gelen blokeyi kaldırmak için kullanılır.Kategori: Turkcell
Yorumlar

yilmaz  24.02.2015 00:51:05

PUK 2 öğrenmek istiyorum.


ismail  05.04.2015 03:26:20

PUK öğrenmek istiyorum.


esra  19.10.2015 10:59:37

Puk kodu öğrenmek istiyorum.
Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 1000 karakter

Güvenlik Kodu: