Fatura Sorgulama, Turkcell, Avea, Turk Telekom, Adsl
  Ana Sayfa  
  Turkcell Fatura Sorgulama
  Avea Fatura Sorgulama
  TTNET Fatura Sorgulama
  Türk Telekom Fatura
  İSKİ Fatura Sorgulama
  İGDAŞ Fatura Sorgulama
  BEDAŞ Fatura Sorgulama
  AYEDAŞ Fatura Sorgulama
  AESAŞ Fatura Sorgulama
  Su Borcu Sorgulama
  Elektrik Borcu Sorgulama
  Doğalgaz Fatura
  Vergi Borcu Sorgulama
  Araç Vergi Borcu Sorgulama
  Araç Hasar Sorgulama
  Telefon Borç Sorgulama
  Bilinmeyen Numaralar
  Tedaş Borç Sorgulama
  Bağkur Borç Sorgulama
  SGK Sorgulama
  Motorlu Taşıtlar Vergisi
  Vodafone Fatura Sorgulama
  Sınav Sonuçları
  AÖF Sınav Sonuçları
  IMEI Sorgulama
  Fatura Sorgulama
  Firmalar
  Trafik Sorgulamaları
  Posta Kodu Sorgulama
  Kargo Takip
  E-Vergi Levhası Sorgulama
  E-Devlet Kapısı
  Kampanyalar
Fatura Yardımı
Fatura Sorgulama
 
Turkcell Kalan Dakika, SMS ve İnternet Sorgulama

Turkcell paketinizdeki tanımlı olan sms, internet ve konuşma haklarının ne kadar kaldığını bu servis ile sorgulayabilirsiniz.

Turkcell hattınızındaki kullanmış olduğunuz paketin kalan sms, dakika ve internet bilgilerini aşağıdaki yöntemlerle öğrenebilirsiniz.

SMS ile Kalan dakika sorgulama

SMS ile Turkcell paketinizdeki kalan dakikalarınızı sorgulayabilirsiniz. Bunun için KALAN yazıp 2222'ye mesaj göndermeniz gerekiyor. Fakat cevap olarak gelen mesajda son 6 saat içerisindeki konuşmalar, smste ise son 12 saat içerisindeki kullanımlar dahil edilmeyebiliyor.

Turkcell Online İşlem Merkezinden Dakika Sorgulama

Turkcell Online işlem merkezi ücerinden de kalan dakika,sms ve internet kullanımlarınızı görebilirsiniz. Turkcell online işlem merkezine giriş yapabilmek için online işlem merkezi şifrenizin olması gerekiyor. Online işlem merkesi sayfasından yeni üyelik yapabilmektesiniz.

 

Turkcell Paketleri ile ilgili bilgileri

Turkcell Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmuyor. turkcell Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenmekte. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmıyor.

Turkcell Paketiniz kapsamındaki internet paketiniz bir fatura dönemi için geçerli olur ve kullanmadığınız internet bir sonraki aya devrolmaz. İnternet kullanımınızda indirdiğiniz ve yüklediğiniz (download+upload edilen) datalar, paket limitinizden düşmektedir.

Paket SMS’leriniz o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız SMS’leriniz bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket SMS’leriniz her ay yenilenir.


Kategori: TurkcellYorumlar

hacer  30.06.2013 12:09:26

Telefonu daha dun aldım. Dünden beridir internete sadece wi-fi ile giriyorum. Ama paket kalandan bana 15 TL'lik internete girdiniz diye mesaj gönderdi. Veri anahtarı da kapalı ne yapabilirim?

ayhn  12.07.2013 10:35:04

Bana da aynısı oldu yapacak bir şey yok.

Yardım  26.07.2013 00:47:49

Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayıp paranızı geri isteyebilirsiniz.

Ahmet  07.09.2013 21:12:20

Bir yıla yakın internet kullanmaktayim, bir da iPad ile beraber, bazen biraz iyi, genelde yavaş çalışmakta ve hiç kullanamaz hala gelmekte, son iki aydır kullanamıyorum , ama parayı boşuna öderim, hizmet nerede bilmiyorum, resmen soyunuyorlar, yazık

Çiğdem  13.10.2013 22:31:33

Turkcell'i arayıp 3G'yi aktifleştirmeniz gerekiyor olabilir. Telefon 3G ise otomatik 3G internet almıyorsunuz.

ecq  21.10.2013 20:16:32

Kalanı sorguluyorum ama internet bilgisi gelmiyor. 500mb paket olmalı ama internet kullanımınız 15tl olarak fiyatlandırıldı diyor. Tarifeyi 4 saat önce aldım daha.

yavuz  22.05.2014 19:51:05

Bana da aynısı oldu ne yapabilirim?

İrem  08.06.2014 13:36:39

Facebook paketi yaptiracaktim. Benim baska paketim var olarak gözüküyor ama aslinda tüm kodları denedim bulunmamaktadır yazıyor. Sms konuşma internet hakkimda yok. Facebook paketim vardi onu bitirdim. Adam bi paketiniz var diyo. Nasil düzeltebilirimYorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 
 
 
REKLAM
 
 
Ana Sayfa | Turkcell | Avea | TTNET | Turk Telekom | Digiturk | İSKİ | İGDAŞ | Ayedaş | Maliye | Vodafone | D-Smart | AÖF | KPSS | PTT | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 Fatura Sorgulama-X. Tüm Hakları Saklıdır.