KOCAELİ SU FATURASI SORGULAMA - İZMİT İSU SU BORÇ ÖDEME

 

KOCAELİ İSU SU Fatura Borcunuzu öğrenmek ve ödemek için Tıklayınız

Abone no ve sicil no girerek su fatura ve borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Kocaeli Su Fatura Sorgulama, Kocaeli Su Borç Sorgulama, Kocaeli  Su Fatura ödeme,  Kocaeli Su Fatura ödeme noktaları

 

 

 

Kredi kartı numaranızın başkalarının eline geçmesini önleyiniz
Numaranızın bulunabileceği ekstre, ATM fişi, slip gibi belgeleri güvenli bir yerde muhafaza ediniz, ihtiyacınız kalmadığında mutlaka üzerindeki numaraları okunamayacak hale gelecek şekilde imha etmeye özen gösteriniz. Unutmayınız ki sadece buruşturup çöpe atacağınız bir belge kötü niyetli kişilerce elde edilebilir. Sadece bunun için belli kişileri takip eden, çöpleri araştıran kimseler olabileceğini göz önünde bulundurunuz.

2. İnternet alışverişi güvenliği
İnternet üzerinden kredi kartınızla alış veriş yaparken alışveriş yaptığınız sitenin bilinen ve güvenli bir site olmasına özen gösteriniz. Bağlandığınız sitenin gerçekten alışveriş yapmak istediğiniz site olduğundan emin olunuz. Bazı siteler gerçeğine çok benzer url adresleri ve dizaynlarıyla yanıltıcı olabilirler. Sitenin güvenlik poliçesinin varlığını kontrol ediniz (SSL vb.). Zorunlu olmadıkça kredi limiti yüksek kartlarınızı İnternet alışverişlerinde kullanmayınız.

3. Bilgisayar güvenliği
İnternet üzerinden alış veriş, on-line bankacılık hizmetleri gibi hizmetlerden yararlanan birisi iseniz bilgisayar güvenliğiniz önemlidir. Günümüzde virüs tehlikelerinin yanında Trojan (Truva atı) adı verilen programcıklar sayesinde bilgisayarınızda bulunan kredi kartı, kullanıcı adı ve şifresi gibi bilgiler çalınabilmekte ve çalınan bu bilgiler trojanlar sayesinde sizin bilginiz dışında üçüncü şahıslara gönderilebilmektedir. Bu tür bir program bilgisayarınıza bulaştığında kötü niyetli kişiler İnternet'e bağlı olduğunuz zamanlarda bilgisayarınızda bulunabilecek tüm verileri görebilir, değiştirebilir ve silebilirler. Tüm bunların önüne geçebilmek için kritik verileri bulunan bilgisayar kullanıcıları mutlaka güncel antivirüs yazılımları ve firewall kullanarak güvenliklerini sağlamak durumundadırlar. Ancak tüm bu tedbirlere rağmen yeni çıkabilecek virüs ve trojanlara karşı alınacak en iyi tedbir kimden geldiğini bilmediğiniz yada güvenilir olmayan sitelerden indirdiğiniz dosyaları çalıştırmamak ve derhal sistemden silmektir. Bilhassa .exe, .com, .vbs, .jpg, .vbs gibi uzantıları olan dosyalar birinci derecede risk grubunu oluşturan dosyalardır. Bu tür dosyaları açmadan hemen silmeniz olası bir tehlikeyi önlemenin en kolay ve en güvenilir yoludur.

İNTERAKTİF İŞLEMLER
Fatura Ödeme
Fatura İtiraz
Borç Sorgulama
Arıza Kayıt
Arıza Takip
Kaçak Su İhbar

Kocaeli SU ONLINE
Borç Sorgulama
Fatura Ödeme
Fatura İtiraz
Arıza Kayıt
Arıza Takip
Kaçak Su İhbar
Bilgi Edinme
Öneri & Şikayet

Fatura Ödeme Noktaları

 AKBANK A.Ş.
ALBARAKA TÜRK A.Ş.
ALTERNATİFBANK A.Ş. (ABANK)
ANADOLUBANK A.Ş.
BANK ASYA A.Ş.
DENİZBANK
FİNANSBANK A.Ş.
GARANTİ BANKASI A.Ş.
HALK BANKASI A.Ş.
HSBC BANK A.Ş.
ING BANK A.Ş.
İŞ BANKASI A.Ş.
YAPI KREDİ BANKASI A.Ş.
KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.
PTT BANK
ŞEKERBANK A.Ş.
T-BANK A.Ş. TURKLANDBANK
TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş.
TÜRKİYE FİNANS KURUMU
VAKIFLAR BANKASI A.Ş.
ZİRAAT BANKASI


Kategori: Fatura Sorgulama ve Ödeme / Su Faturası Sorgulama ve Ödeme

Etiketler: Kocaeli Su Faturası Sorgulama, Kocaeli Su Borç sorgulama, İZMİT İSU Su Fatura Ödeme, Kocaeli Su Borç


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: