D-Smart

Fatura ve borç sorgulama bağlantıları, kampanyalar ve D-Smart internet hizmeti ile ilgili bilgiler.
D-Smart Fatura Sorgulama D-Smart Kampanyaları
D-Smart Fatura ve Borç Sorgulama ile ilgili bilgiler D-Smart Kampanyaları
D-Smart NET    
D-Smart'ın yeni internet hizmeti    
     
D-Smart Kampanyaları:
D-Smart kampanyaları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

D-Smart ile forum bölümümüzden yardım ve bilgi alabilirsiniz.

D-Smart internet sitesinden erişebileceğiniz hizmetler ve Servisler
:


D-Smart Kampanyaları
D-Smart internet sitesinden D-Smart'ın güncel kampanyaları ve paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz. D-Smart kampanyaları içerisinde D-Smart ile birlikte Smile Adsl  kampanya seçenekleride bulunmaktadır. 24 ay taahütlü üyeliklerde D-Smart ile Smile Adsl'i birlikte indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Yine mevcut kampanyalarda eski uydu alıcınızı getirerek D-Smart ile değiştirme şansınız olmaktadır.
 
D-Smart Paketleri
D-Smart tarafından sunulan paketler 4 farklı ana kategoride belirleniyor. Bunlar, Giriş Paketi, Eğlence Paketi, Maxi Paket ve Full Paketen oluşmaktadır. Giriş Paketinden ulusal vb. kanalları izlerken Eğlence Paketinde Smart SinePlus HD, Smart SineGold HD, Dizi Smart HD gibi bir çok kanalı izleyebiliyorsunuz. Maxi paketinde ise Giriş paketine ek olarak Smart Spor HD gibi kanalları izleyebiliyorsunuz. Full pakette ise Maxi pakete ek olarak Sinema TV kanallarını izleyebiliyorsunuz. D-smart kanallarını izlemek için 3 farklı D-Smart uydu alıcısı arasından seçim yapabiliyorsunuz. Bunlardan birincisi D-Smart standart uydu alıcısı ile SD yayınları seyredebiliyorsunuz. İkinci seçenek ise D-Smart HD uydu alıcısı ile HD kanlları seyredebiliyorsunuz. D-Smart HD uydu alıcısının kayıt özelliği bulunmamaktadır. Kayıt özellikli D-Smart için D-Smart HD+ uydu alıcısını tercih etmeniz gerekiyor. D-Smart yayınlarını seyredebilmeniz için Türksat'a bakan bir çanak anteninizin olması gerekiyor. Yabancı yayınlar için ikinci bir çanak anten almanız gerekiyor. Binanızda mevcut bir çanak anteniniz yoksa D-Smart teknik servisi tarafından çanak anten kurulumu yapılmaktadır. Çeşitli kampanyarla çanak anten kurulumu ücretsiz olarak yapılabilmektedir.  Şuan ki mevcut kampanyada çanak anten kurulum ücreti olarak faturaya aylık 6,5TL yansıtılmaktadır. Toplam 24 ay taksitlendirilmektedir.

D-Smart paketleri ile birlikte ek servislerde sunulmaktadır. Bunlar, D-Smart BLU, Smart Junior, TV Guide, İnteraktif Portallar, D-VD Club, D-Smart Dergi ve Mobil Kontrol'den oluşmaktadır. Yeni çıkan D-Smart BLU ile uydu alıcınızı internet bağlantınıza bağlayarak bir çok filmi ve diziyi indirebiliyorsunuz.

D-Smart Servisleri
D-Smart servisleri, D-Smart BLU, Smart Junior, TV Guide, İnteraktif Portallar, D-VD Club, D-Smart Dergi ve Mobil Kontrol'den oluşmaktadır. D-Smart BLU, PDL (progressive download) teknolojisi ile internet üzerinden yüzlerce film, dizi, belgesel, çizgi film, spor karşılaşmalarını D-Smart cihazınıza indirebilme, ücretsiz olarak izleme kolaylığı ve avantajı sağlayan bir uygulamadır. Internet servisinizin hızı ne olursa olsun D-Smart HD Plus kutunuzun gelişmiş özellikleri nedeniyle istediğiniz her programı D-Smart cihazınıza indirebileceksiniz. Bununla birlikte aynı anda birden fazla program indirebilmeniz de mümkün olacak. Yüksek çözünürlüklü HD D-Smart filmleri dahi son derece kaliteli ve kesintisiz şekilde keyifle seyretmenize imkan veren HD+ kutunuzun ayrıca 3D destekli olma özelliği sayesinde, 3D programları da yine zevkle izlemeniz mümkün olacaktır.

D-smart BLU içerisinde dünyaca ünlü film stüdyolarının baş yapıtları, vizyondan hemen sonra yayınlanan filmler, fenomen haline gelmiş diziler, eğitici ve öğretici çizgi diziler, tüm aileyi ekran başına toplayan belgesel yayınları, en iyi skorları almış olan Şampiyonlar Ligi, Serie A, NBA maçları izleyebilirsiniz.

Dsmart Servislerinden bir tanesi olan Smart Junior ile çocoklara yönelik hitmetler sunulmaktadır.


D-Smart TV Guide
D-Smart TV Guide ile D-Smart platformundaki kanalların yayın akışı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

D-Smart Dergi
D-Smart Dergi ile aylık olarak yayınlanan D-Smart dergisinin içeriğine ulaşabilirsiniz.

D-Smart dergi aboneliği için:
1 - Müşteri Hizmetleri (444 55 65)
2 - Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne "dergi" yazıp 5616*ya göndererek (biz sizi arayalım)
3 - Size en yakın D-Smart bayisinden öğrenebilirsiniz.
4 - online.dsmart.com.tr adresinden

D-Smart Mobil Kontrol
Mobil Kontrol iPhone uygulaması ile Yayın Akışını takip edebilir, kaçırmak istemediğiniz programları Anlık İleti veya SMS yöntemiyle Hatırlatabilir, D-Smart SD Plus ve HD Plus cihazınıza kaydet komutu göndererek Kaydedebilirsiniz. D-Smart Mobil Kontrol ile yayın akışını takip edebilir, kaçırmak istemediğiniz programları hatırlatabilir, dilerseniz kaydedebilirsiniz. Üstelik bunların hepsini bu uygulama ile her yerden yapabilirsiniz.

Mobil Kontrol Girişi
D-Smart Mobil Kontrol uygulamasına giriş için E-Posta adresinizi veya Cep Telefonu numaranızı üyeliğiniz için kayıt etmelisiniz. Kayıt işlemlerini iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz. E-posta Kayıt için; E-posta Tanımla linkine tıklayarak e-posta adresinizi ve smartkart numaranızı girmeniz yeterli. E-Postanıza gönderilen onay linkini tıkladığınız anda SmartOnline giriş için e-posta adresiniz kullanıma hazır hale gelecektir. Cep telefonu Kayıt işlemi içinse; Cep telefonunuzdan KAYIT yazıp bir boşluk bırakıp smartkart numaranızı mesaja ekleyerek 2850’ye gönderebilirsiniz. Örneğin KAYIT 00009999999.

D-Smart Müşteri Hizmetleri
D-Smart internet sitesindeki müşteri hizmetleri bölümünden D-Smart ile ilgili karşılaştığınız bir çok soruya yanıt bulabiliyorsunuz. Müşteri hizmetlerine 444 55 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Yine müşteri hizmetlerindeki sıkça sorulan sorular bölümünde fatura vb. konularda yardım alabiliyorsunuz. D-Smart uydu alıcınızın kurulumu ile ilgili yardım konularına ulaşabiliyorsunuz. D-Smart satış noktaları ve iletişim bilgilerine erişebiliyorsunuz. D-Smart abonelik sözleşmesini bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.Kategori:

Etiketler: D-smart, D-Smart Fatura Sorgulama, D-smart Borç Sorgulama, DSmart,


Yorumlar

pusat  31.05.2013 19:49:49

digiturk dsmart birleşcek diyorlar doğrumu bilen varmı


şerafettin   01.06.2013 23:01:44

banka kartımın son kullanım tarihi 06.2018 olmuştur değişimi dikkate alın


ibrahim   21.07.2013 12:19:37

müşteri hizmetlerinden memnun değilim


Tekin ADIGÜZEL  16.08.2013 15:04:32

Almış olduğum uydu cihazının taksitleri 1.5.2013 tarihinde bitmiştir.Buna rağmen 6-7 ve 8.nc ayların faturalarıda istenmektedir.borcum bitmesine rağmen neden halen ücret istenmektedir anlamış değilim.tarafıma yeterli bilgi verilmediğ


muttalip   20.08.2013 22:26:34

faturamı interneten yatıramıyorum muh@otmail.com kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz onlayın kayıt olda kayıt kabulu istemiyıor


TALİP  05.09.2013 18:28:56

FATURA BORCU SORGULAMIYOR


mahmut demirel  02.10.2013 20:32:50

benim d samart kapandı nedeni ne örenmek istiyorum


Hayri Doğan  27.11.2013 20:52:46

D smartmısınız Üyeyim borcum yok GS maçını seyredemiyorum sebep her zamanki kartım yanlışmış.


Nurettin   23.01.2014 09:30:34

Son bir aydır kanallarda değişiklikler oldu bazı kanallar kayboldu, örneğin eurosporun bulunduğu 70-71 kanallar ve 65-70 arası kanallar yok oldu danıştığım bir televizyoncu merkezden güncellenmesi gerekli yanıtını verdi lütfen yardımcı olunuz.GSM 025371


peyker şahin  25.02.2014 20:54:20

Bir faturam ödenmemiş günü geçmiş farkında değildim yarınki maçı izleye bilirmiyim yayın hemen kesiliyor mu?


mehmet çelik  29.04.2014 21:19:06

ben d smartın üzerıne rakıp tanıman çünkü ne ararsanız bu platformuda bulabilirsiniz ben d smartı herkese tavsiye ederım


recep  19.05.2014 20:49:21

Kanal adı değiştirme.
Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: