BİRİ ADSL(Vodafone) FATURA ÖDEME NOKTALARI

 

Biri Adsl fatura ödeme noktalarını öğrenmek için Tıklayınız

Biri Adsl Fatura ödeme noktaları bölümünden yapabileceğiniz işlemler: Biri adsl fatura ödeme noktları, Biri adsl fatura ödeme kanalları, Biri adsl anlaşmalı bankalar

BİRİ ADSL FATURALAMA Sık Sorulan Sorular

 BiRi ADSL hizmetini kullanırken Telekom’dan fatura gelmeye devam edecek mi?

Aldığınız ADSL hizmetleri ve BiRi Telefon hizmeti kullanımı karşılığı faturanız Koç.net tarafından gönderilecektir.

BiRi ADSL hizmetine ilk abonelikte, Koç.net’ten gelecek ilk faturamın tarihi, içeriği ve detayı nedir?

"İlk" BiRi ADSL faturanız, 2 ayrı faturadan oluşmaktadır. Bu faturalardan birincisi aboneliğinizin başlangıç tarihinden o ayın sonuna kadar olan kullanım bedeliniz ile ilk abonelikte alınacak ücretleri içerecek; diğer fatura ise bir sonraki ayın kullanım bedelini içerecektir. İlgili fatura örneklerini görmek için tıklayınız.

Kampanyalarda belirtilen indirimli dönemler hangi ayları kapsar ve faturama nasıl yansıtılır?

Abonelere sunulan indirimli kullanım hakkı, abonenin aktivasyon tarihi (kurulum istemeyen aboneler için modemin teslim tarihi, kurulum isteyen aboneler için ise kurulumun yapıldığı tarih) itibariyle geçerli olacaktır. Kredi kartı ve diğer ödeme şekillerinin tercih edilmesine göre ilgili kampanya dahilinde farklı indirim süreleri sunulmaktadır. Güncel bilgi için www.biri.com.tr sayfalarındaki kampanya sayfalarını ziyaret ediniz. Ayrıca tüm abonelerin, abonelik başlangıç tarihlerinden bağımsız olarak indirimden yararlanacağı aylar, yine aktivasyon tarihi itibariyle gün bazında hesaplanarak faturalarına yanısıtılmakta ve abonelerin kampanyanın avantajlarından gün ve ay bazında eksiksiz olarak yararlanması sağlanmaktadır.

BiRi ADSL faturalarımın gönderimi nasıl yapılmaktadır?

BiRi ADSL faturanız her ay düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilmektedir. Şayet ilk abonelikte BiRi ADSL faturanızın, her ay düzenli olarak e-posta adresinize gönderilmesini talep ettiyseniz, faturalarınız aynı zamanda belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize de gönderilecektir. Ayrıca BiRi ADSL fatura ve kullanım bilgilerinizi, aktivasyon işlemlerinizin Koç.net tarafından tamamlanmasını takiben e-posta ile size gönderilecek olan özel kullanıcı adı ve şifrenizle www.jetfatura.com adresine girerek istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

BiRi ADSL hizmetini kullanarak internete bağlandığımda, telefon faturama herhangi bir ücret yansır mı?

BiRi ADSL ile internete bağlandığınızda mevcut telefon faturanıza ADSL kullanımından kaynaklanan herhangi bir ücret yansımayacaktır. BiRi ADSL hizmetinin kullanım bedeli ile varsa BiRi konuş-öde telefon hizmeti kullanımlarınızdan doğan bedel, size Koç.net tarafından her ay düzenli olarak ayrıca faturalanacaktır.

BiRi Konuş-Öde telefon görüşmelerim nasıl ücretlendirilir ve faturama nasıl yansıtılır?

BiRi telefon hizmeti kapsamında yaptığınız telefon görüşmelerinin ücretleri www.biri.com.tr adresinde belirtilen güncel BiRi ADSL Telefon tarifeleri üzerinden abonenin faturasına ayrıca yansıtılacaktır.

BiRi ADSL faturamda yer alan KDV ve ÖİV nedir?

Mevcut BiRi ADSL paketinizin tarife ücretine dahil olan %5 ÖİV ve %18 KDV vergisi ile BiRi telefon hizmeti kullanımızdan kaynaklanan %15 ÖİV ve %18 KDV vergisi her ay faturanız üzerinden kesilerek sizin adınıza devlete ödenmektedir.

Kota aşımında faturalandırılacak en yüksek ücret nedir?

Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin %25 fazlasını aşamaz.

BiRi ADSL faturalarımı nasıl ödeyebilirim?

Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen abonelerimiz için BiRi ADSL faturalarınızın ödemesi, ilk abonelikte belirttiğiniz ya da 0216 5561010 numaralı Faturahat’tını arayarak sisteme tanıtacağınız kredi kartınızdan her ay düzenli olarak otomatik olarak çekilecektir. Kredi kartı dışında, faturanızın arka yüzünde ve www.biri.com.tr’de yer alan Ödeme Noktaları sayfasında belirtilen noktalardan ya da aktivasyon işlemlerinizin Koç.net tarafından tamamlanmasını takiben e-posta ile size gönderilecek olan özel kullanıcı adı ve şifrenizle www.jetfatura.com adresine giriş yaparak faturanızı ödeyebilirsiniz.Kategori:

Etiketler: Biri, Biri Adsl, Biri Adsl Kota Sorgulama, Biri Adsl Fatura Sorgulama, Biri Adsl Fatura Ödeme Noktaları, Biri Adsl,

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: