BİRİ ADSL FATURA SORGULAMA - VODAFONE ADSL BORÇ SORGULAMA

 

Biri Adsl(Vodafone) Fatura Borcunuzu öğrenmek için Tıklayınız

Biri Adsl fatura sorgulama bölümünden yapabileceğiniz işlemler: Biri Adsl fatura sorgulama, biri adsl borç sorgulama, biri adsl ödenmemiş fatura sorgulama, biri adsl fatura ödeme

BİRİ ADSL FATURA

Biri Adsl faturalarınızı "JetFatura" adresinden öğrenebilirsiniz. Biri Adsl Jetfatura adresine giriş kullanıcı adı ve şifre ile olmaktadır. Yeni üye olmak için Biri Adsl müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.  İlk aboneliklerde, hattın aktif olması ile birlikte kullanıcı adı ve şifreniz e-posta ile size gönderilmektedir.  Biri Adsl müşteri hizmetleri telefon numarası 0216 556 10 20'dir.

Biri Adsl faturaları ile ilgili yardımcı olabilecek bir kaç yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Eğer Biri Adsl' yeni abone olduysanız ilk faturanız iki kısımdan oluşur. Bunlardan birincisi abone olduğunuz ay içerisindeki kullanımlardır. Örneğin: Ayın 13'de üye olduysanız, 13 ile 31'i arasındaki kullanımlarınızın bedelidir. Diğer kısımındaysa bir sonraki ayın kullanım ücretileri faturalandırılır. Bunların dışında faturanızda ekstra aldığınız hizmetler de olabilir. Yine ilk aboneliklerde aktivasyon ücreti alınmaktadır. Aktivasyon işlemi, hat açılırken Telekom tarafından hattınız ile ilgili yapılan teknik çalışmanın bedelini ifade eder. Bazı kampanyalarda bu bedel hediye edilebilmektedir. Yani aktivasyon ücreti hediyeli bir kampanyadan yararlandıysanız bu ücret faturanızda olmayacaktır.  Diğer bir fatura kalemi de modem ücretidir. Aboneliğiniz sırasında adsl modem kampanyalarından birinden yaralanmışsanız bu modem ücreti faturaya eklenir. Yine bazı kampanyalar da modem de hediye edilebilmektedir.

Biri Adsl Fatura Ödeme

Biri Adsl faturalarınızı müşteri hizmetlerinden, Jetfatura'dan veya Biri Adsl fatura ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

Biri Adsl Fatura Ödeme NoktalarıBiri Adsl ile ilgili kampanyalar ve diğer bilgiler için : Biri AdslKategori:

Etiketler: Biri, Biri Adsl, Biri Adsl Fatura Sorgulama, Biri Adsl Borç sorgulama, Biri Adsl Kota Sorgulama, Biri Kota Sorgulama, Biri Adsl Fatura Ödeme Noktaları,

Yorumlar

merve  30.08.2014 18:22:05

Kotayı nasl öğreneceğiz ya?
Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: