Aydem Elektrik Fatura Sorgulama ve Borç ÖdemeAydem Elektrik fatura sorgulama ve ödeme için tıklayınız.
 

 

Aydem Elektrik Dağıtım Bölgeleri

Denizli
Anadolu yarımadasının güneybatı, Ege Bölgesi'nin güneydoğusunda yer almaktadır. Ege ve Akdeniz Bölgeleri arasında bir geçit durumundadır. Denizli İli'nin her iki bölge üzerinde de toprakları vardır.

Ucuz Elektrik

Aydın
Ege Bölgesinde bulunan ilin orta ve batı kesiminde verimli ovalar, kuzeyinde Aydın Dağları, güneyinde Menteşe Dağları ile çevrili Büyük Menderes Havzası üzerinde 8007 km2 lik bir alan üzerine kuruludur. Tarım açısından oldukça gelişmiştir.

Muğla
Türkiye’nin güneybatı ucunda yer alan Muğla ili Anadolu’nun güney-batısında yer alır. Muğla ilinin doğusunda Antalya, Burdur ve Denizli illeri, kuzeyinde Aydın ili, batısında Güllük, Gökova ve Datça Körfezleri’nin yer aldığı Ege Denizi ve güneyinde Akdeniz uzanmaktadır.

Aydem Alektrik Hakkında

AYDEM Elektrik Dağıtım A.Ş., 15.08.2008 tarihinde Elektrik dağıtım ve perakende satış hizmetlerini yürütme faaliyetlerine başlamıştır.

Elektrik Piyasası Kanunu’na göre hizmet veren Aydem, sektörde faaliyet gösteren lisanslı ilk özel elektrik dağıtım ve perakende satış şirketidir. Aydın, Denizli, Muğla illerini kapsayan elektrik dağıtım bölgesinde yaklaşık 1,5 milyon aboneye dağıtım ve perakende satış hizmeti vermektedir.

Aydem, 3096 sayılı kanunun ilgili hükümlerine uygun olarak Aydın, Denizli ve Muğla illerinden oluşan görev bölgesinde elektrik dağıtımı ve ticareti faaliyetlerini sürdürmek üzere görevlendirilmiştir.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Aydem Elektrik Fatura Sorgulama, Aydem Elektrik Borç Sorgulama, Aydem Elektrik Fatura ödeme, Aydem Elektrik Müşteri Hizmetleri, Aydem Elektrik Fatura ödeme noktaları, Elektrik Borç Sorgulama,  Aydem Elektrik Elektrik Arıza bildirimi, Aydem Elektrik Abone Sorgulama
Kategori: Fatura Sorgulama > Elektrik Fatura Sorgulama

Etiketler: Aydem Elektrik Fatura Sorgulama, Aydem Elektrik Borç sorgulama, Aydem Elektrik Fatura Ödeme, Aydem Elektrik Borç


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: