Avea Her Yöne Sınırsız Tarifesi, Avea Sınırsız Konuşma

AVEA Tarife

Avea'dan Türkiye'deki her yeri özgürce aratan ilk ve tek faturalı tarife! Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük ile yurtiçindeki evi, işi, diğer operatörleri özgürce aramanın keyfini çıkarın!

Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük tarifemiz ile ilgili abonelik işlemleri, sadece Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktalarından yapılmaktadır. Sizi en yakın Avea iletişim Merkezi veya Avea Satış Noktası'na bekliyoruz.27 Ağustos 2009 tarihi öncesinde HerYöne Özgürlük tarifesinde bulunan mevcut abonerimizin aylık ücreti 28 Ocak 2010 tarihi itibariyle KDV ve ÖİV dahil 77 TL olacaktır.

FIRSAT: 31 Mart 2010 tarihine kadar yeni bireysel faturalı hat alan herkesin 31,78 TL'lik Özel İletişim Vergisi ve 12,26 TL'lik Telsiz Ruhsatname Ücreti, toplamda 44,04 TL'lik yeni abonelik vergi ve ücretlerini Avea ile 12 eşit taksitte ödeme kolaylığı sunuyor. Avea'lı olmak, avantajlı tarifelerden faydalanmak şimdi daha da kolay!
Faturalı SMS Paketleri ile çok daha avantajlı mesajlaşın!


ÖNEMLİ NOT: Tarifelerin haberleşme maksadı dışında kullanılmasını önlemek ve dolayısıyla tarifeye kayıtlı tüm abonelerimizin tarifeden eşit koşullarla yararlanabilmesini, rahat rahat, doya doya konuşmaya devam edebilmesini sağlamak amacıyla belirlenmiş olan makul kullanım esasları hakkında ayrıntılı bilgiye, detaylar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Makul kullanım esaslarına uyulduğu sürece; her yöne özgürce arama yapmaya devam edebilirsiniz.

Avea Genel Esaslar:Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük Tarifesi'ne tarife değişikliği yolu ile kaydolmak isteyen mevcut Avea aboneleri ile daha önce Avea numarasını bir başka operatöre taşımış olup, bu tarifeye numara taşınabilirliği yoluyla kaydolmak isteyen abonelerin, Avea Sınırsız "Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük" tarifesine geçmesinin ücreti bir defaya mahsus KDV ve ÖİV dahil 67 TL'dir. Diğer operatörlere ait numaraları taşıyarak bu tarifeye kaydolan abonelerden geçiş ücreti alınmaz.


Tarifenin aylık sabit ücreti KDV, ÖİV dahil 77 TL'dir. Tarife kapsamındaki kullanım, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bu aramalar ilgili arama ve/veya servis için belirlenen ve bu sitenin Servis Ücretleri kısmında yer alan fiyatlara göre ücretlendirilecektir.


Makul kullanım esaslarına uyulduğu sürece; her yöne Avea sınırsız konuşma araması yapmaya devam edebilirsiniz.

Avea, "Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük" avea her yöne sınırsız tarifesinin tüm mali ve sair koşullarını, usulüne uygun olarak duyurmak kaydıyla değiştirebilir.


Makul Kullanım Esasları:

Makul kullanım esasları uyarınca; tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, ilgili hat Avea tarafından görüşmeye kapatılabilir, tarifesi değiştirilebilir veya abonelik sözleşmesi feshedilebilir.


Bir fatura döneminde 3000 dakika ve 75 farklı numara ile konuşma sınırının birlikte aşılması durumunda, 3000 dakikanin üzerindeki yurtiçi her dakika 12 Kr'den hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır. Detayları, ücretlendirme bölümünde bulabilirsiniz.

-Bir fatura döneminde toplam yurt içi arama süreniz ile birlikte aramış olduğunuz farklı telefon numaralarının sayısını öğrenmek için KULLANIM yazıp 6000'e SMS göndermeniz yeterlidir. Kullanım sorgulama servisi ücretsizdir. Son 48 saatlik aramalar dahil değildir.


Tarifeye kaydedilen hatlar FCT ya da benzer cihazlarla kullanılamaz ve/veya tarife kapsamında konferans görüşmesi yapılamaz. Aksi halde Avea'nın ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, ilgili hatta ait faturaya 1.500 TL ceza yansıtılır.

Aylık ücret 77 TL

Bir fatura dönemi içerisinde, aylık yurtiçi toplam arama süresinin aynı anda
hem 3.000 dakikayı geçmesi hem de aranan farklı telefon numarası sayısının
75'i aşması halinde, yurt içi her yöne 12 Kr / dk

SMS 28 Kr / SMS


Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötüniyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.
Avea sınırsız konuşma kampanyasıKategori:

Etiketler: Avea, Avea Kampanyalar, Avea Tarifeleri, Avea Fatura Sorgulama, Avea Borç Sorgulama, Avea sınırsız konuşma tarifesi, Avea Fatura Ödeme Noktaları, Avea Bilinmeyen Numaralar, Avea 3G Kota Sorgulama, Avea E-Fatura, Kampanyalar

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: