AVEA E-Fatura

AVEA E-Fatura

 

Avea E-Fatura talebi için Tıklayınız

Online işlem merkezinden E-Fatura talebinde bulunabilirsiniz.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Avea E-Fatura talebi, Avea E-Fatura İşlemleri, Avea E-Fatura E-posta Değişikliği, Avea Online işlemler, Avea Fatura İşlemleri, Avea Tarife işlemleri

Avea E-Fatura

Avea E-Fatura Aboneliği

-e-fatura, faturalarınızın Maliye Bakanlığı tarafından belirlenen standartlar çerçevesinde, güvenli elektronik imzalı dijital belge olarak oluşturulmasıdır.

E-fatura kullanarak kağıt tasarrufu yapabilir, milyonlarca ağacı kurtarabilirsiniz. Üstelik faturalarınızı kolayca arşivleyerek, istediğiniz anda faturalarınıza erişebilirsiniz.

E-Fatura Sık Sorulan Sorular

AVEA E-faturaya nasıl geçebilirim?

E-fatura aboneliğinizi online işlemlerden, Avea bayilerinden veya 444 1 500'ü arayarak başlatabilirsiniz.

E-fatura'ya geçiş ücretli midir?

E-fatura aboneliği ücretli değildir.

E-fatura'da görüşme detaylarını görebilir miyim?

Avea E-fatura kağıt fatura ile birebir aynıdır. Eğer detaylı fatura talebiniz varsa, Avea e-faturanız da detaylı olarak ulaşacaktır.

E-faturamın geçerliliğini nasıl tespit edebilirim?

 Avea E-faturanızın geçerliliği T.C. Maliye Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Fatura ID ve fatura tutarı bilgilerini girerek Avea e-faturanızın geçerlilik sorgulamasını yapabilirsiniz.

E-fatura'ya geçtiğimde kağıt faturam posta ile gönderilmeye devam eder mi?

Avea E-faturaya geçtiğinizde, kağıt faturanız kayıtlı olan adresinize yollanmaya devam etmez. Sadece güvenli elektronik imzalı dijital e-faturanız e-posta adresinize gönderilir.

E-faturamdaki Fatura ID ile ödeme yapabilir miyim?

Avea E-fatura üzerindeki Fatura ID Maliye Bakanlığı takibi için verilen bir numaradır. Ödeme kanallarında bu numara geçerli değildir.
Basılı faturaları sistemime işliyorum. E-fatura ile aynı işlemi yapabilir miyim? E-mail ile gelen pdf formatındaki e-fatura dosyanızı açıp çıktısını alarak gerçek fatura olarak kullanabilirsiniz.


Kategori:

Etiketler: Avea Fatura Sorgulama, Avea Borç sorgulama, Avea Fatura, Avea Borç, Avea, Avea Kampanyaları, Avea Fatura Ödeme Noktaları, Avea Bilinmeyen Numaralar, Avea 3G Kota Sorgulama, Avea E-Fatura, Fatura Sorgulama

Yorumlar

kemal   22.05.2013 19:04:36

bu gün arayan ebru hanıma bana faturam sms ile gelsin dedim o e faturaya geçtiğim mesajı gönderdi,müşteri hizmetlerini aradım sadece teyp konuştu kimseyle görüşeyim derken o da seç 500 tarifesine geçtigimi söyledi ben tarifelerden çıkmak istiyorum yarın akşama kadar aranmazsam avea aboneliğimi iptal ettireceğim..bilgilerinize.....


mustafa arslan  21.10.2013 09:46:23

Bir müşteri hizmetlerini aramak için yarım saat müzik dinletiyorlar.


emine arslan  05.01.2014 20:38:26

e-faturaya geçtim, mail adresimi almadılar ve geçeli beri faturam acaip arttı. Kimseye ulaşamıyorum. Yarım saat müzik dinletip teypten konuşuyorlar.faturamin detayın nasıl ogrenicem


medıha karahan  07.08.2015 20:14:40

Avea borç sorgulama.
Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: