Antalya Su Faturası Sorgulama - ASAT Borç Ödeme

 

 

Kurum : ASAT

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :

 

Abone numarası girerek sorgulama yapabilir, Antalya Su Fatura Sorgulama, Antalya Su Borç Sorgulama, Antalya  Su Fatura ödeme, Antalya Su Müşteri Hizmetleri, Antalya Su Fatura ödeme noktaları gibi bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Kullanıcı İşlemleri

ASAT Web sitesi, Antalya Su ve Atuksu İdaresi Genel Müdürlüğü'den (ASAT) aldığı güç ile, Antalya halkına interaktif uygulamalar ile de ulaşmayı hedef almaktadır. İnternetin gücünün etkin kullanılmasına Antalya halkını da katmak amacı ile Interaktif uygulamaları devreye koymuştur. Bu Interaktif uygulamalar önümüzdeki günlerde daha da zenginleşerek devam edecektir.

E-Fatura

Siteye üye olan abonelere yepyeni bir uygulama sunuyor. E-Mail adresini siteyekaydeden ve bu hizmetten yararlanmak isteyen abonelere su faturaları e-mail yolu ile de gönderilecektir. E-Fatura hizmeti tamamıyle ücretsizdir. Bu hizmetten yararlanan abonelerimize normal fatura tebligatı yapılacaktır. Bu hizmetin en önemli özelliği fatura oluşturulduğu anda gönderilecek olmasıdır. Bu açıdan herhangi bir gecikme söz konusu değildir.

Fatura Ödeme ve Geçmiş tarihli Ödeme Bilgileri

Online fatura ödeme sistemi 2005 Mayıs ayından hizmetinizdedir. Bu işlemler için sitemize üye olma gib bir koşul aranmamaktadır. Ancak yine de üyelere daha kolay ödeme imkanı sağladığı gibi, geçmiş tarihli tüm internet ödemelerini de aboneler görebilmektedirler. Böylece dönemsel olarak faturalarını takip etmeleri mümkün olmaktadır.

İNTERAKTİF İŞLEMLER

Fatura Ödeme
Fatura İtiraz
Borç Sorgulama
Arıza Kayıt
Arıza Takip
Kaçak Su İhbar

SU ONLINE

Borç Sorgulama
Fatura Ödeme
Fatura İtiraz
Arıza Kayıt
Arıza Takip
Kaçak Su İhbar
Bilgi Edinme
Öneri & Şikayet


Kategori: Fatura Sorgulama / Su Faturası Sorgulama

Etiketler: Antalya Su Faturası Sorgulama, Antalya Su Borç sorgulama, ASAT Su Fatura Ödeme, Antalya Su Borç


Yorumlar

Mehmet Şah  10.09.2014 13:23:27

Beyler bayanlar borç ödeme linki çalışmıyor şunu bi hal edin.


musti  05.10.2014 19:04:55

Ne zaman aktif hale gelecek


huseyin  31.08.2015 18:40:52

Borç ödeme şimdi calismiyor.
Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: